jste zde: úvodní » Názory účastníků


Názory účastníků

Na Vaše názory a náměty se budeme těšit na e-mailu poeton@poeton.cz. Názory zde budeme postupně zveřejňovat, proto neváhejte a pište, popř. volejte mobil: 602 43 40 43.

21.9.2017

Ahoj, oštěpaři, nedá mě to, abych se nevrátila k té sobotní akci. Byla úplně super ! Hlavně mne zaujalo a nadchlo, kdo tam závodil : přišli tam normální kluci a holky, kteří vstali od počítačů, chlapi z hospůdek, ženský od vaření, a nakonec jsme dorazily i my babči s vnoučaty, a všichni pak házeli závodním oštěpem, prostě přímo sen ! Nic proti „vrcholovému“, ale takto si přestavuji ten pravý sport ! Navíc perfektní organizace, sympatický čestný host Petr Frydrych, přívětivý přístup k účastníkům, milé dárky ( dokonce růže pro ženský ) a vůbec skvělá atmosféra. Nepochybuji, že je za tím spousta práce a starostí a vydání, ale výsledek stojí za to ! Máte můj nekonečný obdiv a dík ! PS: moji dva malí hoši, kteří taky závodili, si přejí k Vánocům oštěp … Dana Gotzová roz. Matoušková

A nutno dodat, že byť nyní Dana hodila na svůj vyšší věk úctyhodných 18,43 m oštěpem, před 42 lety skoro tutéž vzdálenost dokázala i koulí 4kg, a se svým tehdejším výkonem 17,30 m dodnes figuruje na 6-7.místě dlouhodobých tabulek ČR!

© Všechna práva vyhrazena Poeton - SHERWOODSKÝ OŠTĚP

www stránky ANTstudio.cz